Business Consulting

PAR MUMS:

Uzņēmums “Gaschema” ir viens no vadošajiem  “AZO Products” un tehnisko, metināšanas, pārtikas, speciālo gāzu, izplatītājiem Baltijas valstīs. Patlaban piedāvājam produktus ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstu tirgos – Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Polijā, Krievijā, Somijā un Zviedrijā.
Informāciju par tehniskajām, metināšanas, speciālajām gāzēm  atradīsiet mūsu interneta vietnē www.gaschema.lv, par “Lipalas” preču zīmes PVAD līmēm – vietnē www.lipalas.lt.
2014. gada tika radīta jauna UAB "Gaschema” preču zīmju grupa "AZO PRODUCTS”, kas aptver "AZO AdBlue®”, "AZO UREA," "AZO NOX," "AZO AUTO” un "AZO EQUIPMENT” produktu grupas.
Svarīgākā "AZO PRODUCTS" darbības joma — samazināt slāpekļa oksīdu emisijas no transportlīdzekļiem un rūpnīcām.
Saviem klientiem mēs piedāvājam visaugstākajiem piesārņojuma prevencijas standartiem atbilstošus produktus, kas ne tikai palīdz izpildīt Eiropas vides aizsardzības saistības, bet arī būt sociali atbildīgiem.
Mēs orientējamies uz profesionālu sadarbību un pakalpojumu sniegšanu, tāpēc produkciju Latvijas teritorijā piegādājam 48 stundu laikā.
 
"AdBlue®” - tīrs (32,5 %) karbamīda šķīdums, ko izmanto, lai samazinātu transportlīdzekļu, kuros integrēta SCR tehnoloģija, slāpekļa oksīdu (NOx) emisiju izplūdes gāzēs. SIA "Gaschema" iegādāsieties tikai kvalitatīvu un saskaņā ar VDA (Vācijas automobīļu rūpniecības asociācija) prasībām sertificētu "AdBlue®”.
 
"AZO NOX” - uz amonjaka ūdens vai karbamīda bāzes ražoti ķīmiskie produkti, kas samazina kaitīgo slāpekļa oksīdu (NOx) gāzu emisiju degvielas sadedzināšanas iekārtās un palīdz sasniegt visaugstākos ekoloģiskos standartus.
 
"AZO UREA” - tehniskais karbamīds, kas ir galvenā slāpekļa oksīdu emisiju samazinošo produktu sastāvdaļa, tas tiek izmantots, AZO NOX” un "AZO AdBlue®” ražošanā.
 
"AZO EQUIPMENT” - specializēta augstākās kvalitātes un funkcionalitātes standartiem atbilstoša iekārta, kas paredzēta dīzeļdegvielas vai "AdBlue®” uzglabāšanai un pārliešanai.